kasy fiskalne dla mechaników, kasa fiskalna bielsko , kasy fiskalne bielsko biała, kasy fisaklne wodzisąłw śląski, serwis kas fiskalnych śląsk

Mechanicy do końca roku muszą wymienić kasy na ONLINE

promesBez kategorii Leave a Comment

Obowiązek kasy on-Line

Czy wiesz, że zmieniające się przepisy narzucają na Ciebie obowiązek  posiadania kasy fiskalnej online? Kiedy? Dlaczego? Co się z tym wiąże? Jakie są Twoje obowiązki wynikające z nowelizacji ustawy? Na te i inne pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

Od kiedy…

Od stycznia przyszłego roku będzie już Twoim obowiązkiem posiadanie kasy online. Ale spokojnie … nie ma się czego obawiać … To prostsze niż myślisz …  Zaufaj nam, a My zajmiemy się wszystkim. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dobierzemy kasę do Twoich potrzeb. Zbudujemy piramidę Twoich potrzeb i wskażemy kroki do osiągnięcia sukcesu.  Pokażemy jak użytkowany sprzęt może pomóc i ułatwić Twoją pracę, a co ważniejsze, wskazać  w jaki sposób możesz mieć kontrolę nad swoją firmą monitorując sprzedaż swoich usług, które są tak bardzo potrzebne na rynku samochodowym.

Jaki koszt… jaka ulga…

Pewnie zastanawiasz się ile będzie Cię to kosztować? Spokojnie… Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Branże zobligowane do wymiany urządzeń będą mogły skorzystać z ulgi na kasę – do 700 zł za każde urządzenie zgłoszone do urzędu skarbowego. A pocieszające jest to, że odliczenia będziesz mógł dokonać nawet wtedy, gdy już wcześniej z niego skorzystałeś. Pomyśl, ile zaoszczędzisz! To przywilej dostępny tylko dla branż wymieniających kasy na online’owe!

Kompleksowa pomoc przy instalacji kasy fiskalnej….

Zapraszamy do kontaktu z Nami.

Dodaj komentarz