O nas

Promes s. c. jest firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych oraz wszelkich urządzeń powiązanych w zakresie działalności usługowo handlowej.

Naszym priorytetem jest innowacyjność i jakość w świadczeniu usług wobec naszych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzeb, wykorzystując swoją profesję i zdobyte doświadczenie w wieloletniej pracy. Realizacja zamówień klientów prywatnych jak i dużych firm wykreowały w nas myślenie, że wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych, powoduje zadowolenie klientów i satysfakcję z realizowanych projektów. Nasza satysfakcja i pewność, o dobrze świadczonych usługach, przyczynia się do nieustannego rozwoju i poszerzenia oferty o dodatkowe usługi naszej firmy.

W ofercie firmy Promes znajdują się  produkty najczęściej wybieranych firm w zakresie sprzętu fiskalnego, wag pomiarowych, terminali płatniczych, ekranów dotykowych, skanerów, sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz akcesorii powiązanych.

Świadczymy usługi inwentaryzacyjne poprzez wykonanie remanentów, prowadzenie analiz jak również wypożyczenie samego sprzętu, na potrzeby jego przeprowadzenia.

Usługi naszej firmy obejmują również te, w obszarze informatycznym oraz teleinformatycznym, w zakresie instalacji oraz wdrażania systemów i procesów względem potrzeb klientów indywidualnych, sklepów, hurtowni i innych działalności usługowo handlowych.

Jesteśmy dla naszych klientów dostępni  24\7 dni w tygodniu, świadcząc usługi serwisowe i naprawcze sprzętów fiskalnych i komputerów.

Proponujemy oferty  szkoleniowe z obsługi kas fiskalnych oraz pracy z wykorzystaniem programów typu sprzedażowych, magazynowych czy inwentaryzacyjnych.

Specjalizujemy się w usługach doradczych,  w zakresie rozwiązań branży hurt-detal, gastronomicznej i hotelarskiej, proponując innowacyjne rozwiązania, z zachowaniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Klienci cenią Promes nie tylko za wysokiej jakości produkty. Nawiązanie współpracy z firmą daje pewność o terminowości i niezawodności w realizacji planowanych zadań. W kontakcie z klientem akcentujemy bezpieczeństwo współpracy poprzez jakość, szybkość oraz profesjonalizm.

By nasza jakość utrzymywała się na najwyższym poziomie, w głównej mierze tworzymy spersonalizowane oferty. Preferujemy możliwość bezpośredniej komunikacji z klientem, sądzimy bowiem, że tylko w ten sposób jest szansa pełnego dopasowania zamówienia

do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Daje to również szansę na lepsze poznanie się, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – udzielenie indywidualnej, profesjonalnej porady.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszych usług.

Do zobaczenia w Realu….