Archiwizacja Lokalna


Obecnie, jednym z wiodących czynników sukcesu rynkowego jest informacja i skuteczny dostęp do danych. Dlatego warto nimi zarządzać w taki sposób, by można było w maksymalny sposób z nich korzystać oraz przetwarzać zachowując ciągłość działania firmy. O konieczności archiwizacji danych nie trzeba nikogo przekonywać. Najlepiej wykonywać ją w regularnych odstępach czasu, w zależności jak ważne są archiwizowane dane.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą informatyczną przedsiębiorstw w zakresie archiwizacji danych, polegającej na przeniesieniu danych w inne miejsce w pamięci masowej, w celu ich długotrwałego przechowywania. Proponujemy doskonałe i sprawdzone oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych oraz archiwizacji danych dedykowane dla  małych i średnich przedsiębiorstwach. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych. Podpowiadamy kiedy i jak często dokonywać archiwizacji, na jakich nośnikach przechowywać dane oraz jak zabezpieczać zewnętrzne nośniki danych przed uszkodzeniami. Tworzymy rozwiązania wysokiej jakości, a mając świadomość, jak istotne dla każdej firmy są jej dane, naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie instalacji, konfiguracji oraz użytkowania oprogramowania. Oferujemy usługę archiwizacji danych online oraz stacjonarnie, według potrzeb Klienta.

 

Archiwizacja Zdalna w Chmurze


Tradycyjna kopia zapasowa czy przechowywanie danych na innym pliku zaliczana jest do historii. Rozwój informatyzacji i Internetu proponuje nowe rozwiązania gwarantując bezpieczeństwo, wygodę, oraz pewny sposób zabezpieczenia niwelując ryzyko utraty danych. Chmura to jeden z trendów, który rozwija się najdynamiczniej w świecie szeroko pojmowanego IT.

Proponujemy usługi polegające na tworzeniu kopii zapasowych online z wykorzystaniem chmury. Ta nowoczesna forma archiwizacji pozwala uniknąć typowych dla standardowej metody zagrożeń, takich jak: awaria sprzętu, uszkodzenia mechaniczne, przypadkowe skasowanie plików, kradzież czy dostęp osób niepożądanych. Proponowane rozwiązanie daje gwarancję ochrony cennych danych przed zagrożeniami z Internetu takimi jak wirusy czy programy szpiegowskie. Rozwiązanie przynosi oszczędności – w przypadku archiwizacji online nie trzeba ponosić kosztów związanych z zakupem nośników do przechowywania kopii zapasowych ani z odzyskiwaniem danych w razie awarii sprzętu czy systemu.