Rozwiązania dla sklepu


Rozwiązania branżowe dostarczane przez firmę Promes obejmują szeroką gamę zastosowań. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i wymaganiom swoich klientów poszerzana jest oferta o nowe rozwiązania wykorzystując najnowsze trendy i pojawiające się technologie.  Naszymi Klientami są użytkownicy z obszaru gastronomi, hotelarstwa, sektora sklepów i hurtowni.

Rozwój sklepów następuje stopniowo lecz dynamicznie. Początkowo rozbudowując swój biznes krok po kroku, właściciel samodzielnie zarządza i organizuje obsługę sklepu. Jednak z czasem rozwoju pojawiają się wyzwania, z którymi trudno poradzić sobie zarządzając firmą  w dotychczasowej strukturze i sposobie organizacji. Wynika to w dużej mierze ze zmian spowodowanych rozwojem organizacji, przed którą w tym kształcie pojawiają się nowe wyzwania. Proponujemy rozwiązania oraz sprawdzone metody w zarządzaniu i prowadzeniu sklepów: spójny obieg dokumentów, gospodarka magazynowa, monitoring, marketing reklamowy, wyposażenie oraz rozwiązania teleinformatyczne ułatwiając realizację założonych celów działalności sprzedażowej. Dzieląc się dotychczasowym doświadczeniem gwarantujemy kompleksowe i pełnozakresowe rozwiązania dla branży sklepowej.

 

Rozwiązania dla hurtowni


Gospodarka magazynowa oraz prowadzenie hurtowni stanowi niemałe wyzwanie, które postrzegane jest jako skomplikowany organizm biznesowy. Jest to pewnego rodzaju sztuka uwzględniająca logistykę, optymalizację procesu oraz funkcjonalność w prowadzeniu tego typu działalności.

Proponujemy  zaawansowane rozwiązania technologiczne, które wspierają krytyczne procesy logistyczne,  od przyjęcia zamówienia poprzez organizację dostawy, aż do zarządzania lokalizacją w magazynie i inwentaryzacji. Procesy odbywające się w sektorze hurtowni wymagają obsługi informatycznej oraz zakupu systemu informatycznego, które wspomogą w procesie planowania, kontroli i realizacji procesów magazynowania. Poznając specyfikę oraz indywidualne potrzeby Klienta proponujemy najdogodniejsze  rozwiązania oraz wspomagamy w procesie wdrożenia tych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście kreują nas w nas odpowiedzialność i profesję w świadczeniu usług. Proponujemy  urządzenia, sprzęty oraz oprogramowania, które mają za zadanie umożliwić optymalizację stanów magazynowych w oparciu o gromadzoną informację o bieżącej rotacji, trendach, zamówieniach i dostawach w drodze. Gwarantujemy szkolenia oraz pomoc w obsłudze tych programów magazynowych. Zintegrowane aplikacje dają swobodę i usprawniają prace w branży magazynowej, a dystrybutor jest w stanie lepiej zarządzać informacją, stanami magazynowymi, zasobami technicznymi, personelem i kontrolą kosztów. 

 

Rozwiązania dla gastronomi


W ostatnich latach zauważyć można intensywny rozwój gastronomii, rynek ten dostosowuje się do wymagań oraz rosnących potrzeb konsumentów. Wzrost tych wymagań i popyt na usługi gastronomiczne to wzrost konkurencyjności, a co za tym idzie, konieczność podnoszenia kompetencji personelu oraz poziomu świadczonych usług względem klientów.

Dążymy do uzyskanie pełnej satysfakcji Klientów z udzielanego im wsparcia w prowadzonej przez nich działalności. Oferujemy kompleksowość usług z naciskiem na profesjonalizm i wysoką jakość ich świadczenia. Posiadamy gotowe rozwiązania w zakresie wyposażenia lokalu w sprzęt informatyczny, telewizyjny, kasowy i płatniczy. Projektujemy i wyposażamy obiekt w urządzenia i akcesoria techniczne, uwzględniając logistykę i funkcjonalność lokalu. Zapewniamy szeroki wachlarz usług w zakresie monitoringu, reklamy oraz automatykę, sprawiając, że lokal staje się bezpieczny i przyjazny dla każdego potencjalnego klienta. Jedną  z głównych specjalizacji naszej firmy jest dobór  wraz z instalacją oprogramowania dla branży gastronomicznej. Świadczymy usługi doradcze w wyborze właściwego rozwiązania informatycznego pod względem  rodzaju oraz wielkości placówki gastronomicznej. Dostarczamy programy zarówno dla małej gastronomii jak i sieci restauracji. Nasza dotychczasowa wiedza pozwala nam aktywnie uczestniczyć w uruchomieniu nowych punktów gastronomicznych. Podejmujemy się również wsparcia informatycznego i pilotowania rozwoju naszych klientów.

 

Rozwiązania dla hoteli


W  branży hotelarskiej, a zwłaszcza za jej kulisami, często wiele się dzieje. Nasza oferta dla hotelarstwa może wesprzeć Państwa działania we wszystkich obszarach, które nie są zaliczane do podstawowego biznesu hotelarskiego. Proponujemy szereg możliwości i innowacyjnych rozwiązań względem prowadzenia tego typu działalności. Indywidualne podejście, z uwzględnieniem potrzeb klienta, daje gwarancje sprawnego zarządzania hotelem.

Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz znajomości rynku, stworzyliśmy gotowe propozycje rozwiązań z zakresu wyposażenia obiektu w sprzęt informatyczny, telewizyjny, kasowy oraz płatniczy w obszarze akceptacji płatności bezgotówkowych. Spośród wielu systemów występujących na rynku, naszym klientom staramy się doradzać rozwiązania optymalne z punku widzenia ich specyfiki działalności. System zarządzania hotelem musi być dostosowany do specyficznych potrzeb obiektu, dlatego proponujemy odpowiednie oprogramowania komputerowe w zakresie rezerwacji hotelowej oraz programy recepcyjne, które są ułatwieniem w codziennej pracy. Nasza propozycja jest odpowiedzią na istniejące potrzeby, a one z kolei są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.