Usługi wdrożeniowe

Instalacje Teleinformatyczne


Właściwie zaprojektowany system teleinformatyczny budynku to szybkie przenoszenie informacji i migracja stanowisk roboczych na terenie obiektu.

Proponujemy projektowanie, wykonawstwo oraz wdrożenie do działania szeroko pojętych sieci teleinformatycznych. Oferujemy instalację oraz serwis niskonapięciowych sieci typu: telefoniczne, WiFi, Lan. Zapewniamy instalacje okablowania strukturalnego wraz z szafami krosowniczymi i punktami logicznymi. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie projektu, zapewniając indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie w realizacji różnorodnych projekcji czyni nas specjalistami w tej dziedzinie.

 

Instalacja Systemów Fiskalnych


Właściwie zaprojektowany, zainstalowany i wdrożony system sprzedażowy to rozwiązanie ułatwiające proces sprzedaży.

Zapewnia on o profesjonalizmie i jakości w podejściu do obsługi klienta. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji systemów fiskalnych. Posiadamy duże doświadczenie, które chętnie dzielimy z innymi, proponując rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy utrzymanie, serwis i konserwację systemów dużych i mało powierzchniowych sklepów, punktów sprzedażowych oraz hurtowni. Proponujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne polecając sprawdzony, markowy sprzęt renomowanych firm na rynku.


Instalacje Reklam Multimedialnych


Stosując innowacyjne narzędzie komunikacji OOH, pozwalające wyświetlać multimedialne treści możesz osiągnąć wiele… robiąc wrażenie na innych.

W ofercie proponujemy nowoczesne systemy Digital signage, zaliczane do jednych z najefektowniejszych narzędzi komunikacji OHH. Poprzez ekrany LED, monitory LCD, standy, kioski, totemy, tzw. „ścianki”, projektory, podłogi interaktywne, można wyświetlać przechodniom, klientom, interesantom różnorodne, multimedialne treści typu informacyjne, promocyjne czy wizerunkowe. Dostarczamy technologię do najbardziej złożonych instalacji, niezależnie od tego czy projekt dotyczy jednego ekranu czy dużej sieci. Zapewniamy wsparcie podczas produkcji treści oraz dostęp to zaawansowanego oprogramowania zarządzania reklamą. Wykorzystując specjalne oprogramowania, serwery oraz dostęp do Internetu, możemy w dowolnym momencie zmieniać wyświetlane informacje, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i specyfiki odbiorców, dodając również interaktywne treści.

 

Instalacja Systemów Alarmowych


Ochrona i odpowiednia kontrola gwarancją bezpieczeństwa.

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i sygnalizacji zagrożeń. System alarmowy to zabezpieczenie mienia przed utratą z powodu włamania, ale też zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, nieodpowiednią temperaturą, oparami dymu czy szkodliwymi substancji. Konieczny jest jednak wybór odpowiednich rozwiązań i stworzenie instalacji, która pozbawiona będzie niedoskonałości i wad. W uzyskaniu takiego rezultatu pomoże profesjonalny sprzęt oraz fachowe doradztwo. Nasza oferta to przede wszystkim montaż profesjonalnych i niezawodnych urządzeń i systemów alarmowych, także bezprzewodowych. Z naszej oferty mogą korzystać osoby prywatne, firmy, przedsiębiorstwa, instytucje. Proponujemy indywidualne projektowane rozwiązania, które pozwalają na zastosowanie alarmów zgodnie z wymaganiami, które narzuca chroniona powierzchnia, a także zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 

Instalacja Kas Fiskalnych


Szybka, sprawna i miła obsługa sprawia, że klienci wracają i chcą dokonywać zakupów w twoim sklepie. Z drugiej strony, ty musisz spełnić wszelkie standardy profesjonalnej obsługi klienta z uwzględnieniem jego oczekiwań, nie zapominając o bezpieczeństwie kupującego jak i sprzedającego.

Nasza oferta uwzględnia powyższe realia, proponując kompleksową obsługę doboru, montażu oraz szkolenia z obsługi kas fiskalnych wraz ze sprzętami powiązanymi. Świadczymy usługi w zakresie fiskalizacji, przeglądów technicznych, serwisu, programowania, odczytów rozliczeniowych, a także proponujemy zdalne zarządzanie, co skraca czas oczekiwania na usunięcie błędów, wad czy usterek do minimum.

 

Instalacje Monitoringu Wizyjnego


Obecnie monitoring wizyjny w firmach jest już na porządku dziennym i znajdziemy go w wielu przedsiębiorstwach. Coraz częściej z tego typu zabezpieczenia korzystają klienci prywatni, zapewniając sobie ochronę i kontrolę swojego mienia.

Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego doskonale sprawdzają się zarówno wobec sektora publicznego jak i prywatnego. Firma świadczy usługi instalacji monitoringu wizyjnego w pełnym jego zakresie. Zespół instalatorów kamer cechuje fachowa wiedza i doświadczenie w zakresie instalacji tego typu systemów. Oferta obejmuje pomoc w doborze sprzętu, rozmieszczeniu kamer, instalacji, konfiguracji. Najważniejszą zaletą systemów monitoringu jest podgląd na żywo, który możemy realizować z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu.

 

Instalacja Nagłośnienia


Uważana za bardzo delikatną i miłą formą komunikacji z klientem.

Wykonujemy instalacje radiowęzłowe, które sprawdzają się w nagłaśnianiu centrów handlowych, sklepów, hurtowni, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, oraz w wielko powierzchniowych obiektach. wszystkie te miejsca mają swoją specyfikę architektoniczną, która wymaga przy realizacji projektu nagłośnienia dużego doświadczenia i wiedzy z zakresu różnych działów akustyki, elektroakustyki i psychoakustyki. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę w powyższym zakresie wykorzystując najnowsze technologie, sprzęt oraz zespół fachowców specjalizujących się tematyce. Oferujemy oprogramowanie generujące mowę z tekstu pisanego. Wykonaną instalację poddajemy testom, przeprowadzając instruktarz użytkowania nagłośnienia dając gwarancję i oferując prokliencki serwis posprzedażowy.