Serwis kas fiskalnych


Zapewniamy serwis w okresie trwania gwarancji oraz po jej zakończeniu względem wszystkich czołowych producentów kas fiskalnych w Polsce.

Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą posiadającą szerokie zaplecze serwisowe. Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując doświadczenie oraz wiedzę nabytą podczas naszej działalności na rynku. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne wsparcie serwisowe poprzez naprawy, modernizację oraz konserwację urządzeń fiskalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była na najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy dla Państwa 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.

 

Komputery Stacjonarne


Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego komputera i powierz go w opiekę specjalistów.

Niezawodnym narzędziem pomocnym w pracy jest komputer. To dzięki niemu można szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonywać powierzone zadania. Dlatego niezmiernie ważna jest skuteczność i niezawodność jego działania.Dzięki świadczonym usługom serwisowym przez naszych specjalistów można uniknąć zbędnych problemów technicznych oraz komplikacji w jego użytkowaniu. Posiadamy szeroką wiedzę na temat komputerów stacjonarnych i przenośnych. Świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru sprzętu o odpowiednich parametrach z uwzględnieniem jego przeznaczenia. Prowadzimy systematyczny serwis, instalacje i dobór odpowiednich oprogramowań oraz konfiguracje sprzętów komputerowych dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo użytkownikowi sprzętu, np. poprzez przeprowadzanie archiwizacji i odzyskiwania danych, tworzenie kopii bezpieczeństwa, jak również instalacji oraz konfiguracji programów antywirusowych; Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była na najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy dla Państwa 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.

 

Laptopy


Chcesz odzyskać utracone dane – oddaj swojego laptopa w ręce fachowców.

Laptopy, będące wygodnymi w użytkowaniu urządzeniami przenośnymi, to dogodne rozwiązanie w codziennej pracy czy spędzaniu wolnego czasu. Tego typu urządzenia różnią się od tradycyjnego, znanego wszystkim, komputera stacjonarnego. Laptopy nie posiadają jednego standardu. Producenci wdrażają swoje rozwiązania, proponując co chwilę nowe, różniące się od poprzednich. W sytuacji problemów w użytkowaniu sprzętu, naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności.Oddając swój sprzęt do naszego serwisu mają Państwo gwarancję sprawnej i fachowej obsługi. Oferujemy profesjonalny serwis laptopów. Doświadczony zespół informatyków w szybkim czasie diagnozuje problem, weryfikuje sprzęt pod kontem ukrytych wad i proponuje skuteczne rozwiązania. Specjalizujemy się w modernizacji laptopów, odzyskiwaniu utraconych danych oraz w optymalizacji i konfiguracji systemów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była na najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy dla Państwa 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.

 

Wagi


Posiadając wysokiej klasy sprzęt, warto zadbać o jego odpowiedni serwis, przeglądy i konserwację. Regularne serwisowanie wag ogranicza występowanie nieoczekiwanych awarii.

Oferujemy naszym klientom pełną obsługę serwisową wag elektronicznych i mechanicznych każdego typu w okresie gwarancji jak i po jej wygaśnięciu. Posiadamy zespół fachowców oraz specjalistyczny sprzęt umożliwiający szybką diagnozę usterek oraz przyczyny powstawania awarii. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z awariami mechanicznymi, błędami elektroniki oraz innymi wadami, powodującymi nieprawidłową pracę urządzeń, osprzętu i akcesoriów powiązanych. Proponujemy przegląd, regulację, kalibrację, hybrydyzację oraz oprogramowanie wag. Oferta obejmuje wymianę, naprawę podzespołów elektronicznych i mechanicznych oraz konserwacje tych urządzeń. Oferta serwisowa obejmuje również gwarancję.

 

Czytniki Kodów Kreskowych


Szybka automatyczna identyfikacja towarów, materiałów, środków trwałych dzieję się za sprawą kodu kreskowego przybierającego formę ciągu cyfrowego.

Postrzegany jest jako jedna z efektowniejszych technik wprowadzania informacji do bazy danych. Możesz ją zastosować, ulepszyć i zyskać dodatkową przewagę nad konkurencją. Dynamiczny zmiany zachodzące w technologii urządzeń powoduje, że niemal każde przedsiębiorstwo świadczące usługi sprzedażowe posiada czytnik kodów kreskowych. Połączenie go z komputerem oraz kasą fiskalną pozwala na szybką i sprawną możliwość odczytania, zdekodowania i przesłania do komputera lub bazy danych informacji zawartych w kodzie kreskowym, ułatwiając w ten sposób szybką identyfikację. Każdy, kto wykorzystuje urządzenia automatycznej identyfikacji wie, że do uzyskania efektów niezbędny jest sprawny i doskonałej jakości sprzęt. Oferujemy kompleksową obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu następujących producentów: Zebra ,Datalogic, Honeywell, Intermec, Motorola.


Kolektory Danych Inwentaryzatory


Łatwa i sprawna inwentaryzacja? Szybkie przyjęcie towaru? Łatwy wydruk etykiet?

Skorzystaj z kolektora danych będącym małym, wygodnym urządzeniem przypominającym telefon komórkowy. Wyposażone w czytnik kodów kreskowych lub radiowych chipów zbliżeniowych RFID, kolektory danych stanowią wspaniałe narzędzie codziennej pracy. Szczególnie tam, gdzie ważna jest mobilność, szybkość oraz wygoda pracy. Oferujemy usługi serwisowe i naprawcze w odniesieniu do większości modeli terminali. W serwisie firmy możliwa jest naprawa praktycznie każdej usterki. Nasi specjaliści posiadają potrzebą wiedzę i odpowiednie narzędzia do szybkiego zdiagnozowania wady i naprawy usterki.


Drukarki Etykiet


Zaproponuj swojej firmie profesjonalne rozwiązanie. Postrzegany jako element współczesnych systemów automatycznej identyfikacji.

Urządzenie to pozwala na drukowanie kodów kreskowych, oznakowań czy informacji w postaci grafiki lub tekstu na dowolnych materiałach eksploatacyjnych. Dbałość i właściwa eksploatacja urządzenia to dłuższa żywotność i możliwość użytkowania. Nasza firma oferuje usługi w zakresie przeglądów, bieżącej konserwacji oraz naprawy. Dostarczamy części zamienne takie jak: głowice termiczne, wałki pod głowice, paski napędowe. Serwis drukarek etykiet zajmuje się rozbudową urządzeń o dodatkowe opcje: nawijarki, odwijarki, dyspensery, obcinaki. Dysponujemy sprzętem, który możemy wypożyczyć. W bieżącej ofercie posiadamy zaplecze części oraz elementów uzupełniających. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była na najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy dla Państwa 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.