Szkolenie z obsługi programów


Właściwie zaprojektowany system teleinformatyczny budynku to szybkie przenoszenie informacji i migracja stanowisk roboczych na terenie obiektu.

Proponujemy projektowanie, wykonawstwo oraz wdrożenie do działania szeroko pojętych sieci teleinformatycznych. Oferujemy instalację oraz serwis niskonapięciowych sieci typu: telefoniczne, WiFi, Lan. Zapewniamy instalacje okablowania strukturalnego wraz z szafami krosowniczymi i punktami logicznymi. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie projektu, zapewniając indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie w realizacji różnorodnych projekcji czyni nas specjalistami w tej dziedzinie.

 

Szkolenie z obsługi kas


Proponujemy szkolenia w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń kasowych

Celem szkolenia jest praktyczna umiejętność opanowania obsługi kas fiskalnych w zakresie potrzeb klientów, na których ciąży obowiązek posiadania kas fiskalnych. Kurs przygotowuje do pracy na stanowisku sprzedażowym/kasowym w takim zakresie, by móc swobodnie obsługiwać urządzenia kasowe. Głównym założeniem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu podstawowych czynności wykonywanych przez sprzedawcę: fakturowanie oraz wystawianie innych pokwitowań, przyjmowanie reklamacji lub zwrotu, rozliczanie utargu, raportowanie, rozliczenia kasowe, prowadzenie sprzedaży oraz  prowadzenie inwentaryzacji przy użyciu tych urządzeń. Dodatkowym atutem szkolenia jest zdobycie praktycznych wskazówek, którymi dzielą się nasi fachowcy. Firma oferuje szkolenie przez osoby będące praktykami, o bogatym doświadczeniu i doskonałych umiejętnościach w  zakresie organizacji czasu pracy, przy użyciu urządzeń kasowych na stanowisku pracy. Nasz zespół chętnie dzieli się doświadczeniem i udziela praktycznych porad. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.