Wypożyczenie Skanerów Kodów


Usługi naszej firmy obejmują możliwość wynajmu urządzeń do skanowania.

Dzięki takiej usłudze można bez przeszkód przystąpić do samodzielnej pracy na urządzeniu, bez potrzeby czekania i zamawiania tego sprzętu. Dodatkowym atutem tej usługi jest możliwość zapoznania się ze sprzętem i sprawdzenie go przed dokonaniem zakupu na własność. Oferujemy wypożyczenie sprzętu jednorazowo lub długookresowo, dostosowując się do oczekiwań klienta. Wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry na miejscu u klienta lub w formie kontaktu telefonicznego i mailowego pozwala na jak najlepsze wykorzystania wypożyczonego sprzętu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze związane z pełnym zakupem. Oferta obejmuje również pożyczenie sprzętu zastępczego na czas trwania naprawy urządzeń uszkodzonych. W ramach usługi oferujemy przeszkolenie w zakresie obsługi i użytkowania wypożyczonego sprzętu.

 

Wypożyczenie Wag Metkujących oraz Kalkulacyjnych


Oferta obejmuje wypożyczenie różnego rodzaju urządzeń pomiarowych.

Duża różnorodność oferowanych modeli zwiększa prawdopodobieństwo, że każdy znajdzie to czego szuka, niezależnie od tego, jak dużą prowadzi działalność i w jakiej funkcjonuje branży. Polecamy marki wiodących producentów, gwarantując nowoczesne rozwiązania z zakresu elektroniki i informatyki. Wypożyczenie może być jednorazowe, np.: na czas inwentaryzacji lub długoterminowe. Proponujemy wypożyczenie sprzętu zastępczego, na czas trwającej naprawy lub wymiany na inny. Oferowane produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz bezawaryjnym działaniem. W ramach usługi proponujemy przeszkolenie w zakresie obsługi i użytkowania wypożyczonego sprzętu.

 

Wypożyczenie Komputerów


Oferujemy wypożyczenie komputerów stacjonarnych różnych marek, których wybór należy do klienta.

Wynajem obejmuje także doradztwo w zakresie doboru sprzętu w zależności od jego wykorzystania. Poszczególne modele wynajmowanych komputerów dostępne są w różnych specyfikacjach. Dysponujemy dużą liczbą sprzętu, charakteryzującego się szeroką gamą parametrów oraz akcesoriów powiązanych. Sprzęt jest wyposażony w odpowiednie oprogramowanie. Doradzamy w kwestii wynajmu komputerów, wypożyczania drukarek, monitorów i niezbędnego osprzętu komputerowego. Proponujemy wypożyczenie sprzętu zastępczego, na czas trwającej naprawy lub wymiany na inny. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz bezawaryjnym działaniem. W ramach usługi proponujemy przeszkolenie w zakresie obsługi i użytkowania wypożyczonego sprzętu komputerowego.

 

Wypożyczenie Kolektorów


Oferujemy wypożyczenie kolektorów danych wraz z niezbędnym oprogramowaniem znanych marek

Wynajem obejmuje doradztwo w zakresie doboru urządzeń, w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Proponowane urządzenia cechują się wysoką jakością oraz bezawaryjnym działaniem. Terminale standardowo dostarczane są z zestawem sześciu programów wykonawczych, które mają za zadanie gromadzić dane według określonych sekwencji pytań. Obejmują one między innymi programy do inwentaryzacji magazynowej, inwentaryzacji środków trwałych, śledzenia przesyłek, sprawdzania cen, itd. Oferta przewiduje doradztwo oraz przeszkolenie w zakresie obsługi i użytkowania sprzętu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.