Systemy reklam multimedialnych

Instalacje Tabletów


Odsetek świadomości zakupowej wśród konsumentów na rynku, z dnia na dzień wzrasta; a to potwierdza wzrost świadomości w dokonywanych wyborach i podejmowanych decyzjach.

Urządzenia mobilne odgrywają coraz większą rolę w podejmowaniu tych decyzji.  Mimo, że finalizacja zakupu odbywa się na dużych ekranach, to proces decyzyjny dzieje się na małych. Należy zadbać o to, aby właśnie do tych użytkowników kierować dedykowaną reklamę wyświetlaną na urządzeniach, z których korzystają. W naszej ofercie mamy urządzenia z systemem Android w rozmiarach od 10-55”, przeznaczone do używania w miejscach publicznych. Udostępniamy tablety przemysłowe oraz retail, w których rekomendujemy stosowanie oprogramowań, dzięki którym istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności urządzenia na punkt informacji z interaktywną prezentacją oferty.Dodatkowo proponujemy rozwiązania systemowe umożliwiające zdalne zarządzanie treścią wyświetlaną na tablecie. W zakresie oprogramowań oferujemy sprawdzone rozwiązania, które dobieramy w zależności od typu projektu. Pozwoli to kompleksowo obsłużyć zarówno działania standardowe, jak i te niestandardowe.

 

Instalacje Telewizorów


Reklama na ekranie telewizora może być źródłem dodatkowych przychodów. Właściwie wdrożony system reklamowy to szybka reakcja klienta na proponowane usługi i produkty.

Proponujemy, w naszej ofercie usług reklamowych, kompleksową obsługę w tym zakresie, poprzez dobór urządzeń telewizyjnych, ich  instalację oraz serwis. Sugerujemy rozwiązania zarządzania treścią wyświetlaną na telewizorze, w zależności od profilu działalności oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do wdrażania  najnowocześniejszych rozwiązań powiązanych z telefonią i Internetem, proponując telewizję interaktywną.