Wdrożenia Systemów Informatycznych


Właściwie zaprojektowany system teleinformatyczny budynku to szybkie przenoszenie informacji i migracja stanowisk roboczych na terenie obiektu.

Proponujemy projektowanie, wykonawstwo oraz wdrożenie do działania szeroko pojętych sieci teleinformatycznych. Oferujemy instalację oraz serwis niskonapięciowych sieci typu: telefoniczne, WiFi, Lan. Zapewniamy instalacje okablowania strukturalnego wraz z szafami krosowniczymi i punktami logicznymi. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie projektu, zapewniając indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie w realizacji różnorodnych projekcji czyni nas specjalistami w tej dziedzinie.

 

Optymalizacja Procesów Sprzedaży


Właściwie zaprojektowany, zainstalowany i wdrożony system sprzedażowy to rozwiązanie ułatwiające proces sprzedaży.

Zapewnia on o profesjonalizmie i jakości w podejściu do obsługi klienta. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji systemów fiskalnych. Posiadamy duże doświadczenie, które chętnie dzielimy z innymi, proponując rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy utrzymanie, serwis i konserwację systemów dużych i mało powierzchniowych sklepów, punktów sprzedażowych oraz hurtowni. Proponujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne polecając sprawdzony, markowy sprzęt renomowanych firm na rynku.